Strona główna/Aktualności/LEAR SOLIDNYM PRACODAWCĄ!

LEAR SOLIDNYM PRACODAWCĄ!

29 Października 2007
kategoria:
Aktualności
LEAR SOLIDNYM PRACODAWCĄ!

Powiększ - Solidny pracodawcaJest nam niezmiernie miło poinformować Was, że Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. otrzymał tytuł "Solidnego Pracodawcy 2006". Jest to wyróżnienie przyznawane firmom w całej Polsce, które stosują dobre praktyki w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Nasz zakład zyskał uznanie na tym polu dzięki trosce o bezpieczeństwo pracowników, stabilność zatrudnienia i rozwój kultury organizacyjnej.

Część z nas miała przyjemność uczestniczyć w ceremonii wręczenia nam tego tytułu. Uroczystość odbyła się w hali produkcyjnej naszego zakładu i miała niecodzienny charakter. Ustawiona została specjalna scena wraz z nagłośnieniem oraz urządzeniami multimedialnymi. O wyznaczonej godzinie wstrzymaliśmy pracę i ponad pięciuset pracowników zgromadziło się przy podium, aby wraz z kierownictwem i zaproszonymi gośćmi wziąć udział w wydarzeniu. Wśród osób, które uświetniły uroczystość był wiceprezydent miasta Tychy - pan Henryk Borczyk, pani Barbara Borycz - Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy oraz pani Joanna Cisek reprezentująca Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Ponadto w ceremonii wziął udział przedstawiciel korporacji Jarosław Zahel – Dyrektor Operacyjny dywizji Lear Corporation na Europę Wschodnią.

Tytuł "Solidnego Pracodawcy 2006" traktujemy zarówno jako bardzo miłe wyróżnienie, jak i duże zobowiązanie. Dołożymy wszelkich starań, aby podtrzymywać nasze dobre praktyki i systematycznie je doskonalić.

przesuń do początku strony