IT

Miejsce odbycia stażu:

  • Tychy,
  • Jarosław,
  • Legnica,
  • Mielec (projekt w organizacji).

Odbywając staż w dziale IT będziesz miał możliwość udoskonalania aplikacji i usprawniania procesów, które przyczyniają się do sprawnego funkcjonowania Lear Corporation. Ponadto pomożesz użytkownikom w efektywnym wykorzystaniu narzędzi komputerowych.

Przykładowe zadania dla stażysty:

  • nadzór nad istniejącą infrastrukturą informatyczną,
  • wsparcie użytkowników,
  • rozwiązywanie problemów ze sprzętem i oprogramowaniem,
  • instalacja i konfiguracja istniejącego oraz nowego sprzętu IT,
  • efektywna realizacja zadań zlecanych i nadzorowanych przez opiekuna stażu.

Jeśli jesteś osobą z pasją zajmującą się infrastrukturą informatyczną, a dodatkowo lubiącą kontakt z użytkownikami to doskonale odnajdziesz się na stażu w Dziale IT.

Dodatkowo oczekujemy od Ciebie:

  • umiejętności logicznego myślenia,
  • samodzielności i samodyscypliny,
  • zdolności organizacyjnych,
  • zainteresowania znajdowaniem sposobów wykorzystania technologii do usprawniania procesów biznesowych,
  • umiejętności interpersonalnych,
  • chęci ciągłego podnoszenia kwalifikacji w obszarze IT.