Strona główna / Kariera / Aktualne oferty / Szczegóły oferty pracy

Szczegóły oferty pracy

Lear Corporation

...to światowy lider w produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudniający około 135.000 pracowników w 35 krajach. Obecnie w Polsce Lear Corporation posiada 5 zakładów oraz 2 centra rozwojowe, w których pracuje łącznie około 9.000 osób.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowsiko:

Specjalista ds. logistyki i planowania produkcji

Miejsce pracy: Logistyka / Tychy

(Nr ref. 02/G)

Wymagania

  • Min. 2-lata doświadczenia w logistyce oraz w planowaniu produkcji w branży produkcyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację Bardzo dobra znajomość programu MS Office,
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej, inicjatywa
  • Wysokie umiejętności analityczne, przewidywania i podejmowania decyzji
  • Wysokie umiejętności interpersonalne – dobra komunikacja i działanie w zespole
  • Umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Zadania

  • Planowanie procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży
  • Bezpośredni kontakt z klientami i dostawcami w celu analizy zapotrzebowania materiałowego
  • Przygotowywanie i planowanie zapotrzebowania i dostaw do klienta,
  • Przygotowywanie i planowanie odbiorów materiałów od dostawców
  • Planowanie transportów
  • Bieżąca kontrola realizacji planów i zleceń produkcyjnych
  • Kontrola stanów magazynowych surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych i zapotrzebowania od klientów
  • Doskonalenie przepływów materiałowych w firmie
  • Monitorowanie realizacji planów produkcyjnych oraz raportowanie wyników
  • Ciągła optymalizacja procesów w celu poprawy ich efektywności
  • Przygotowywanie różnorodnych analiz oraz raportów
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku
  • Rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie
  • Projekty realizowane w międzynarodowych zespołach
  • Środowisko pracy doceniające różnorodność: 47% naszych specjalistów i kadry zarządzającej to kobiety
  • Przyjazną atmosferę: najwyżej oceniany czynnik w wewnętrznych badaniach satysfakcji pracowników (87%)
  • Możliwość uczestniczenia w działaniach wspierających lokalną społeczność (CSR)
  • Dodatkowe świadczenia: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, nagroda frekwencyjna, dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie do świąt.
  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV wraz z Listem motywacyjnym oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29-08-1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U Nr133, poz. 883 na poni¿szy adres w tytule proszę podać nr referencyjny.

Logo LEAR

Bigger challenges. More opportunities. Greater rewards. Lear is looking for energetic, enthusiastic and talented individuals to join our global workforce. If you crave challenging work, ongoing opportunity for growth, and rewards that make it all worth while, we have the job you're looking for. Learn more at www.lear.pl or www.lear.com