Strona główna / Kariera / Aktualne oferty / Szczegóły oferty pracy

Szczegóły oferty pracy

Lear Corporation

...to światowy lider w produkcji części dla przemysłu motoryzacyjnego, zatrudniający około 135.000 pracowników w 35 krajach. Obecnie w Polsce Lear Corporation posiada 5 zakładów oraz 2 centra rozwojowe, w których pracuje łącznie około 9.000 osób.

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowsiko:

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Działy produkcyjne / Legnica

(Nr ref. MPR/10/2017)

Wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata, mile widziane w sektorze Automotive,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem, umiejętność motywowania, nagradzanie, dyscyplinowanie oraz ocenianie pracowników,
  • praktyczna znajomość narzędzi i metod optymalizowania produkcji,
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne

Zadania

  • nadzór i zarządzanie podległym zespołem,
  • zapewnienie realizacji planów produkcyjnych według ustalonego harmonogramu oraz wskaźników,
  • odpowiedzialność za nadzór procesu produkcyjnego oraz standardów jakościowych,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • współpraca ze służbami utrzymania ruchu oraz wydzielonymi działami produkcyjnymi,
  • motywowanie oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia: największy pracodawca wśród dostawców w branży motoryzacyjnej, od 20 lat na polskim rynku,
  • dodatkowe świadczenia: premie i benefity pozapłacowe: premia absencyjna, wakacyjna, świąteczna, uznaniowa, dofinansowanie posiłków w zakładowej stołówce, pakiet prywatnej opieki medycznej
  • przyjazny proces wdrożenia na stanowisko pracy,
  • rozwój: 62% naszych menedżerów zostało awansowanych wewnętrznie

Lear Corporation Poland II Sp. z o. o. Legnica Nowa Wies Legnicka 109 59-241 Legnickie Pole

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV wraz z Listem motywacyjnym oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29-08-1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U Nr133, poz. 883 na poni¿szy adres w tytule proszę podać nr referencyjny.

Logo LEAR

Bigger challenges. More opportunities. Greater rewards. Lear is looking for energetic, enthusiastic and talented individuals to join our global workforce. If you crave challenging work, ongoing opportunity for growth, and rewards that make it all worth while, we have the job you're looking for. Learn more at www.lear.pl or www.lear.com