Strona główna / Aktualności / Lista aktualności

Lista aktualności

Praktyczny Start - 2 edycja - rekrutacja trwa!

2015-03-20, Piątek

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych i humanistycznych, którzy niebawem wejdą na rynek pracy a są zainteresowani przemysłem motoryzacyjnym do uczestnictwa w drugiej edycji warsztatów Praktyczny Start.

Projekt ten, który wystartuje w drugiej połowie kwietnia w Tychach - ma za zadanie przybliżyć realia codziennej pracy w firmach z tej branży oraz umożliwić uczestnikom odpowiednio wczesne podjęcie decyzji co do optymalnego dla siebie wyboru kierunku rozwoju zawodowego.

Największy nacisk kładziemy na praktyczną stronę przedsięwzięcia i dlatego oferujemy możliwość uczestnictwa w warsztatach.

Jest to zatem unikalna szansa zaobserwowania na żywo jak działania czy procesy w przedsiębiorstwie są realizowane przez ludzi, którzy w nim pracują i jednocześnie zmierzenia się z typowymi dla branży problemami, których dotyczyć będą warsztaty. Zakres obejmuje następujące obszary działalności firmy: Finanse i Kontroling, HR, Zakupy, Kalkulację Kosztów, Logistykę oraz Ciągłe Doskonalenie. Warsztaty ułożone są w blokach tak, żeby każdy uczestnik miał szansę przyjrzeć się każdemu z prezentowanych obszarów.

Jeśli jesteś zainteresowana / zainteresowany taką możliwością, aplikuj już teraz! Rekrutacja trwa do 10 kwietnia 2015 lub do wyczerpania miejsc.

wszystkie